Evmarketi.com olarak 5 yıldır önceliğimiz müşterilrimize güvenilir bi alışveriş sunmak oldu. Evmarketi.com 256 bit ssl sertifakası ile korunmaktadır. Ödeme sayfasına geçtiğiniz zaman ssl serfikası devreye girer. Bu noktadan sonra girdiğiniz tüm kart bilgileri şifrelenir. Girmiş olduğunuz değerler şifreli olarak bankanıza gönderir ve bu veriler sadece siz ve bankanız arasında kalır.

 

SSL SERTİFİKASI NEDİR                               :

Ssl sertifikası internet sitelerinde veri güvenliğinin sağlanması amacıyla kullanılan uygulamadır.Ssl sertifikası, internet sitesi ve sunucu arasında veri transfer işlemi gerçekleştirildiği takdirde, verilerin şifrelenmesi vasıtasıyla güvenli olması sağlanmaktadır. Sertifika sistemi sayesinde şifrelenmiş verilerin kötü niyetli kişilere ulaşması durumu söz konusu olsa bile çözülmesi imkansızdır. Sertifika sistemi internet veri güvenliğini sağlamakta olup, şifreleme sistemindeki veriler şu ana kadar hiç kimse tarafından kırılamamıştır.

 

SSL SERTİFİKASININ AKTİF OLDUĞUNU NASIL ANLAYABİLİRİM   :

        Sitemize girmiş olduğunuzda adres çubuğunuzda www.evmarketi.com yazdığını görürsünüz. Satın alma bölümüne geçip kart bilgilerinizi gireceğiniz sayfa gelince iste https://www.evmarketi.com yazdığını görürsünüz.  https ssl sertifikasının devreye girdiğinin bir göstergesidir. Aşağıdaki resimlerde günümüzün popüler tarayıcılarında nasıl göründüğünü daha ayrıntılı görebilirsiniz.

 

Satın alacağınız ürünü seçip ödeme yapmak için kredi kartı bilgilerinizi gireceğiniz sayfaya geldiğinizde adres çubuğunun başında yukarıda ki resimlerde kırmızı çerçeve ile belirtildiği gibi https://www.evmarketi.com yazdığını ve kilit resmi çıktığını görürsünüz. Bu ibareler bu noktadan sonra artık verilerinizi SSL sertifikası tarafından şifrelendiğini ve girmiş olduğunuz kart bilgilerinin sadece siz ve bankanız arasında kaldığının bir göstergesidir. Bu noktadan sonra son derece güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

Evmarketi.com diğer tarayıcılarla da (Safari, Opera vb.)  uyumludur. Aynı güvenlik diğer tüm tarayıcılarla da geçerlidir.

 

Aklınıza takılan tüm sorularınız için 0850 840 52 66 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilir yada bilgi@evmarketi.com adresine mail atabilirsiniz.

 

İyi ve güvenli alışverişler dileriz...